Zaprojektowane w myśl ergonomicznych zasad rakiety tenisowe firmy oraz do badmintona Yonex

Zaprojektowane w myśl ergonomicznych zasad rakiety tenisowe firmy Yonex wybierane są zarówno przez początkujących, jak i przez osoby które grają zawodowo. Marka projektuje i sprzedaje 3 główne kolekcje rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED oraz VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE wyróżnia spory komfort gry i moc uderzenia. Seria VCORE pozwala na większą kontrolę gry, czucie wszystkich ruchów i ma idealną rotację. Rakiety z dwóch serii, jak i inny asortyment jakim jest tenis polska można kupować w sklepie rodzimego dystrybutora w korzystnej sumie.

Jeżeli ktoś ma już własną preferowaną rakietę Yonex i chce kupić ten sam model, może sobie na to pozwalać. Jeśli zaś ktoś rakietę tej firmy kupuje po raz pierwszy i zapozna się z opisami, będzie zorientowany, na co się zdecydować. Parametry rakiety mogą również omawiać z kupującym pracownicy sklepu. Każda z rakiet opisana jest pod kątem tego, czy mogą z niej skorzystać średniozaawansowani, czy wykwalifikowani sportowcy. Opisane są użyte w nich techniki a także można dowiedzieć się, jacy znani sportowcy używają ich standardowo.

Yonex to firma znana też z rakiet do badmintona. Sportowcy kupujący rakiety tego wytwórcy mogą mieć pewność, że zmaksymalizują własne umiejętności na korcie. Sprzedawane rakiety napinane są z pełną siłą. Dostępne kolekcje rakiet do badmintona to: Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power oraz Basic. Do każdej z nich dołączona jest instrukcja dotycząca sposobu przeplatania naciągu. Materiały wykonania rakiet są mocne i z tego względu kupujący mają dostęp do wytrzymałych modeli.

W sklepie katalog produktów jest obszerny i podzielony na kategorie tematyczne takie jak: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton. W oddzielnych działach dostępne są bestsellery i nowości. Nie ma znaczenia, czy ktoś gra w tenisa albo w badmintona amatorsko, czy zawodowo. Zawsze wyszuka akcesoria dopasowane do zdolności i stylu gry.