System XTRACK: wszechstronne zarządzanie gospodarką paliwową

Terminal umożliwiający maksymalnie sprawdzać to, co dzieje się z paliwem, czyli XTrack jest wybierany przez osoby, którym będzie zależało na tym, aby posiadać dostęp tylko do idealnych propozycji. Zarządcy floty cenią szczególnie to, że regularnie mogą sprawdzić poziomy paliwa. Umożliwiona jest również identyfikacja osoby która tankuje. Pozwala na to dwustopniowy system autoryzacji na poziomie: kierowca/pojazd albo kierownik pracownik.

Można bowiem poprzez terminal paliwowy XTrack szybko zobaczyć, kto tankuje paliwo oraz w jakim samochodzie. Z uwagi na to, że logowanie ma miejsce przy pomocy karty można zebrać każde dane, jakie da się przejrzeć w systemie online. Jeżeli do tej pory nie skorzystano z tych rozwiązań, to bez wątpienia doceni się to, że można zyskać dokładną wiedzę odnośnie wykorzystania paliwa w firmie przez każdego z pracowników.

Oferowany terminal XTrack po podłączeniu do Internetu przesyła kompletne dane, jakie zapisze. To natomiast pozwala stworzyć raporty pozwalające na sprawne rozliczenia i kontrolowanie obiegu paliwa. Każdy z raportów może być utworzony według indywidualnych rozwiązań. Zmiany mogą dotyczyć na przykład zamieszczenia znaku rozpoznawczego marki lub dodania niestandardowych kolumn. Będac zdecydowanym na Titan Access można też zbierać informacje a także powiadomienia powiązane z tym, jaki jest poziom paliwa. Terminal zbiera bowiem dane z czujnika paliwa oraz przesyła je. Można sprawdzić ile jest paliwa, czy oleju napędowego oraz właściwie zaplanować dalsze dostawy.

Opcje jak na przykład Titan Access można dowolnie ulepszać. Szczegółowe informacje na temat funkcjonowania całości można uzyskać od specjalistów. Pozostałe produkty, jakie są do dyspozycji zleceniodawców to: kamery do zbiorników, zbiorniki na paliwo, olej napędowy i AdBlue, tankmonitor, Kingspan Sensor System, Cabinmonitor a także Binmonitor. Ustalenia odnośnie tego, na co się decydować są spersonalizowane.