Perfekcyjnie przygotowana witryna www, udzielająca informacji o parafii pw NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu

Informacje o parafii pod wezwaniem NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu można usłyszeć nie tylko w kościele, lecz też sprawdzić je na stronie www. Pewne jest to, że osoby, które się zapoznają z takimi informacjami będą wiedziały regularnie, co w parafia Nowy Tomyśl się dzieje.

Historia tego kościoła jest wyjątkowo interesująca, o czym można nabrać przekonania, obeznając się z wiadomościami z witryny internetowej. Poza tym, można też sporo dowiadywać się o tym, jak obecnie prezentuje się życie parafialne. A trzeba stwierdzić, że w kościół Nowy Tomyśl NMP działa wiele grup duszpasterskich. Poza ministrantami aktywni są tutaj: Akcja Katolicka, Koło Przyjaciół ASD oraz Żywy Różaniec. Pomocne informacje dotyczą też cmentarza.

Udostępniony jest regulamin a także opłaty. O tym, że kościół funkcjonuje w Internecie prężnie poświadcza to, że ma też konto w mediach społecznościowych. Można zobaczyć, co wydarzyło się w kościół Nowy Tomyśl NMP i systematycznie przeglądać intencje oraz ogłoszenia duszpasterskie. Życie parafii w social mediach jest też dokładnie scharakteryzowane. Osoby uczęszczające do parafii mogą też wymieniać się wiadomościami pomiędzy sobą. To wzmacnia wspólnotę utworzoną przy kościół NMP Nowy Tomyśl i wskazuje, że parafia znajduje odpowiedź na to, jak teraz wierni nastawieni są do życia parafialnego.

Bardzo dobrze przygotowana witryna, informująca o parafii pw NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu jest z chęcią odwiedzana przez osoby związane z parafią. Znajdują dużo wiadomości o tym, jak działa kościół. Znajdują się tu informacje kontaktowe parafii – adres, maile oraz numery telefonów. W osobnych podkategoriach są też ogłoszenia, intencje, życie parafii, cmentarz oraz opis sakramentów. Spowiedź odbywa się też w pierwsze piątki miesiąca w godzinach od 15 do 16 a także od 17.30 do 18, a msza codzienna jest o godzinie 7 i 18.