Innowacyjne maski do nurkowania TUSA

Innowacyjne maski do nurkowania TUSA są z chęcią wybierane na równi przez takie osoby, które nurkują amatorsko, jak i są wykwalifikowanymi płetwonurkami. Są to wyroby oparte na autorskich technologiach, wobec czego są użyteczne oraz dobrze wyglądają. Projekt każdej maski jaką jest sprzęt do snorkelingu jest dokładnie przemyślany. Dzięki temu można czuć się wygodnie podczas nurkowania.

Pełnotwarzowe maski gwarantują maksymalne pole widzenia oraz pozwalają swobodnie oddychać nosem. Z pewnością nie będzie się odczuwało dyskomfortu i zaparowanych szybek. Obieg powietrza będzie wzorcowy. Suche fajki dodane do każdej maski spowodują, że woda nie przedostanie się do środka. Można wobec tego maksymalnie cieszyć się nurkowaniem i wygodnie oddychać. Maski TUSA nie są także ciężkie, co jest ich kolejną zaletą. Wykonanie z wysokiej jakości materiałów, hartowanego szkła a także miękkiego silikonu pozwala na idealne dopasowanie do twarzy.

Maski można kupić w licznych wersjach, aby każdy mógł wybrać coś pod własne upodobania oraz styl nurkowania. Są to: maski w zestawach, maski panoramiczne, maski dla osób z wadą wzroku, maski do niepełnego zanurzenia, maski dwuszybowe. Sprzedawcy pomogą wytypować najlepszą maskę, dopasowując ją dla klienta pod względem cech oraz właściwości. Wygoda, poszerzony kąt widzenia, doskonałe wyprofilowanie oraz lekkość – to jedynie wybrane z zalet wskazanych masek. Modele masek TUSA projektowane są w zgodzie z aktualnymi trendami.

Cechują je nowoczesne rozwiązania: 100% krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu oraz zawór zapobiegający przedostawaniu się do maski wody. Wykazujący właściwości hipoalergiczne silikon nie wywołuje podrażnień na skórze. Jest materiałem miękkim, wobec czego bezproblemowo dopasuje maskę do twarzy. Widok z niej jest godny zauważenia. Jest to sto sześćdziesiąt osiem stopni panoramicznego obrazu. Pasek można wyregulować, a boczne szyby zaprojektowane są w ten sposób, by zminimalizować martwe pole. Soczewki w masce zapewniają idealną widoczność oraz to, że wszystko widać w naturalnych kolorach.